+90 ( 850 ) 885 50 05

Website

ShopPHP

ShopPHP Entegrasyonu

Full Entegre ShopPHP entegrasyonu ile pazaryerlerinizi tek panelden yönetebilir, sattığınız ürünlerin fatura ve kargo barkodunu saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

¤ ShopPHP web siteniz için Full Entegre paneliniz üzerinden ürünlerinize ilan açıp bağlantı ekleyebilirsiniz. Dilerseniz ShopPHP e-ticaret sitenizde bulunan ürünleri xml ile Full Entegre panelinize yükleyebilirsiniz.

¤ Pazaryerleri yüklemiş olduğunuz ürünlere göre sizlerden komisyon kesmektedir. Full Entegre ShopPHP entegrasyonu ile web siteniz size ait olduğu için herhangi bir komisyon ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi daha uygun fiyat ile ilana açabilirsiniz.

¤ Ön muhasebe programı olarak; Uyumsoft, Paraşüt, Bizim Hesap, Odoo programlarını kullanıyorsanız ya da Erp programı olarak; Akınsoft, Logo, Mikro, Netsis, Zirve, Nethesap, Netsim, Vega, Nebim veya Dia kullanıyorsanız ShopPHP web sitenizden gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız Full Entegre tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenmektedir.

¤ ShopPHP web sitenizden gelen siparişleriniz için Full Entegre panelinizden fatura çıktısı alabilirsiniz. E-fatura kullanıyorsanız Full Entegre ShopPHP entegrasyonu sayesinde e-faturalandırabilirsiniz.

¤ Full Entegre ShopPHP entegrasyonu ile tercih etmiş olduğunuz kargo firmanız ; Yurtiçi Kargo, Aras Kargo , MNG Kargo , Sürat Kargo, FoodMan Lojistik Kargo , UPS Kargo ya da PTT Kargo ise kargolamış olduğunuz siparişlerin durumunu Onaylandı, Reddedildi, Kargolandı, Teslim Edildi, Tamamlandı, İade Edildi veya İptal Edildi şeklinde Full Entegre üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

¤ Tüm işlemlerin ardından Full Entegre panelinizde bulunan “Grafikler” alanından ayrıntılı bir şekilde analiz yapmanız için geliştirmiş olduğumuz dashboard, günün analizi, ürün analizi, sipariş analizi seçeneklerini tercih ederek günlük , haftalık , aylık ve yıllık olarak tüm verilerinizi raporlandırabilirsiniz.